Korvpalliennustuse Tüübid

Korvpalliennustusi on mitut tüüpi. Üks on mängu võitja või madalaima koefitsiendiga meeskond. Teine on pikaajaline turg, mis algab enne hooaja algust ja jätkub hooaja lõpuni. Paljud kihlveokontorid nimetavad mõlemad finaalideks. Kõigil neil panustamistüüpidel on oma plussid ja miinused ning need kõik võivad olla kasumlikud. Kõigi nende panustamistüüpide kohta lisateabe saamiseks jätkake lugemist.

Populaarne korvpalliennustus on rahaliin. See tüüp on levinud ka teiste spordialade puhul. Samuti leiate Internetist selle turu jaoks kõige rohkem korvpalliennustusnõuandeid. Kihlveokontor määrab iga meeskonna jaoks numbri, mida nimetatakse “üle/alla”, ja panustajad valivad üle- või alanumbri. Nii saavad nad oma lemmikmeeskonna võidu korral oma kasumit suurendada ja neil on kõige vähem kriiti. Vahemärkus: üle/alla arv on väike ja sellega kaasneb kõrge riskitase.

On ka täiustatud korvpalliennustusi. Nende hulka kuuluvad futuurid, korrutised, tiiserid ja pakkumispanused. Mitmekordne tüüp, tuntud ka kui parlay, hõlmab panuse tegemist mitme meeskonna peale. Kuigi risk on suur, on samas mängus võimalik teha sada dollarit panuseid kahe meeskonna peale. Seda tüüpi panustamine on aga seotud kõrge riskiga ja nõuab täpseid valikuid. See on hea viis saada aimu turul pakutavast.

Kõrvalpanus on teine ​​populaarne korvpalliennustuse tüüp. Seda tüüpi panuseid tuntakse rahaliinina ja sellest on kõige lihtsam aru saada. See on kõige lihtsam korvpalliennustuse vorm. Sel juhul panustate ühele meeskonnale, mida nimetatakse punktivaheks. See maksab vähem kriiti, kuid annab rohkem kindlustust. Punktivahe võib olla suurepärane valik korvpalliennustajatele, kuna see pakub vähem kindlustust ja vähem kriiti.

Korvpalliennustustel on kaks peamist tüüpi. Need on raha joon ja punktide vahe. Punktide leviku tüüp on kõige levinum korvpalliennustuse tüüp. Sel juhul saab panustada ühele meeskonnale ja teise meeskonnale. Kui panustate meeskonnale, peaksite kasutama punktide händikäpi. Mängu võidab meeskond, kes jääb punktivahest maha rohkem kui kümne punktiga. Rahaliin on kõige populaarsem panuste tüüp.

Kui soovite panustada mängule, mille kogusumma on kõrge, võite panustada mõlema meeskonna võidu peale. Korvpallipunktide vahe on paari esimese mängu jaoks suurepärane panus. Madala punkti levikuga mäng sobib kõige paremini algajatele. Kui olete kogenum panustaja, võite teha panuse üle/alla, kuid koefitsiendid on tavaliselt väga keerulised. See panus ei sobi kõigile, sest sageli pole see aega ja vaeva väärt.